Dieta hCG

Jak można opisać dietę odchudzającą hCG? Jest bezpieczna, szybka a przede wszystkim zdrowa – opracowana na podstawie 16 lat badań klinicznych, które zostały opublikowane w naukowym czasopiśmie LANCET.

Dieta odchudzająca HCG została opracowana w 1954 r. przez brytyjskiego endokrynologa Simeonsa, jednakże teorię o spektakularnych efektach diety hCG spopularyzował Kevin Trudeau w swojej książce „Natural cures ”They” Don’t Want You to Know About”

Dieta HCG to kuracja odchudzająca, w trakcie której zalecamy stosowanie wyselekcjonowanego zestawu suplementów i dwóch produktów bioinformacyjnych. Dzieli się na 4 etapy, a główny z nich polega na całkowitym wyeliminowaniu cukru, tłuszczu alkoholu węglowodanów oraz znacznym ograniczeniu kalorii. Biorąc pod uwagę fakt, że cukier występuje w niemal każdym produkcie, jego działanie jest nie tylko niezdrowe, ale również powoduje różnego rodzaju choroby. Jego wyeliminowanie będzie niezwykle korzystne dla organizmu. Jednak, czy tak niska podaż kaloryczna może być bezpieczna? Oczywiście! Zapoznajcie się z naszą ofertą.

Spis treści

Czy kuracja odchudzająca hCG jest bezpieczna?

Na rynku możecie znaleźć wiele różnych rodzajów diet odchudzających, jednak żadna z nich nie będzie tak skuteczna i szybka, jak proponowana przez nas kuracja odchudzająca. Firma Nabiotech wykorzystuje unikalną w świecie technologię przenoszenia informacji cząstek pola torsyjnego i ich analizy spektralnej. Dzięki zastosowaniu akceleratora pól torsyjnych przenoszone informacje są pozbawione jakichkolwiek zanieczyszczeń. Charakteryzują się również brakiem jakichkolwiek zniekształceń sygnałów, dzięki czemu preparaty są czyste, w porównaniu do konkurencji i najlepsze jakościowo. Dzięki zastosowanej technologii preparat hCG jest odczytywany przez organizm jak prawdziwy hormon.Uruchamia spalanie tłuszczu zapasowego bez efektów ubocznych, uszkodzenia tkanki kostnej i mięśniowej. Co więcej, podczas stosowania diety odchudzającej, której często efektem ubocznym jest wiotczenie i zmniejszenie elastyczności skóry, w tym przypadku nie ma takiego ryzyka. Podczas kuracji odchudzającej skóra bardzo szybko się obkurcza, nie powodując tym samym kosmetycznych defektów np. tzw.”pelikanów”. Jest to szczególnie ważna informacja dla Pań, które zwracają uwagę niemal na każdą niedoskonałość swojego ciała. Przeprowadzając szybkie odchudzanie nie dość, że wrócisz do wymarzonej wagi, to stan skóry poprawi się, będzie bardziej jędrna, a Ty zyskasz wymarzoną sylwetkę.

Zestaw suplementów, który uzupełnia dietę odchudzającą hCG został bardzo dokładnie przeanalizowany i wybrany przez dr Ewę Bartosch – anestezjologa, lekarza medycyny chińskiej, posturologa, homeopatę – zapewniającą holistyczne podejście do naszego zdrowia. Ponadto jest to jedyna dieta niskokaloryczna, w trakcie której można uprawiać sport. Dzięki temu będziecie mogli nadal utrzymać dobrą formę, ponieważ nie będziecie odczuwali zmęczenia. Co najważniejsze, podczas kuracji odchudzającej nie można jeść słodyczy oraz alkoholu. Tym samym nie dość, że nie będziecie wydawali dodatkowych pieniędzy, to z sukcesem przeprowadzicie proces detoksykacyjny swojego organizmu.

Wracając do pytania: czy dieta odchudzająca hCG jest bezpieczna? Czy możliwe jest bezpieczne szybkie odchudzanie? Tak, proponowana przez nas kuracja odchudzająca jest zdrowa i bezpieczna, a po jej zastosowaniu zauważycie, że ogólne wyniki badań z pewnością uległy poprawie. Dlatego zachęcamy każdego do wykonania badań przed dietą oraz do porównania swoich wyników po diecie. Jest to również idealna propozycja dla osób, którym zależy na czasie. Redukcję tkanki tłuszczowej zauważycie już po 21 dniach a nawet szybciej. Zależność jest bardzo prosta. Chudnięcie tylko z zapasowego tłuszczu. Zmniejszają się obwody brzucha, ud, karku, szczupleje się także na twarzy. Gwarantowany spadek 10-12% wagi wyjściowej. Wbrew panującym informacjom, proponowana przez nas dieta odchudzająca jest bez hormonalna. Oznacza to, że w trakcie jej stosowania nie przyjmujemy oryginalnego hormonu a jedynie pełną informację o nim, która odbierana jest przez nasze receptory w sposób identyczny jak przy przyjmowaniu oryginalnego – fizycznego hormonu. Jest więc bezpieczna i nie powoduje efektów takich jak przy przyjmowaniu hormonów.

Jak działa kuracja odchudzająca hCG?

Zadaniem preparatu hCG jest wspomaganie procesów odchudzania poprzez hamowanie głodu, nasilenie rozpadu tkanki tłuszczowej, jej miejscowe spalanie oraz wpływ na lepsze samopoczucie w trakcie odchudzania, w porównaniu do innych kuracji odchudzających.

Dieta hCG podzielona jest na cztery etapy: regeneracji, ładowania, chudnięcia i stabilizacji.

Dieta hCG łączy w sobie ograniczenia kaloryczne oraz stosowanie zestawu suplementów uzupełniających spożywane posiłki.

Regeneracja jest tym etapem, podczas którego należy oczyścić jelita, wątrobę i nerki z toksyn. Ładowanie – rozpoczynamy stosowanie kropli hCG, – jedz wszystko i w dużej ilości, zwłaszcza żywność o wysokiej zawartości tłuszczu, łącznie 3 000 do 5 000 kalorii dziennie przez pierwsze dwa dni

Chudnięcie – w trakcie jej trwania należy spożywać jedynie 500 kcal dziennie. Wykluczyć z diety należy wszystkie produkty zawierające cukier, tłuszcz, węglowodany oraz alkohol. Jednak korzystając z zalecanej suplementacji i kropli hcg nie odczujesz ani niskiej podaży kalorii, ani małej ilości posiłków.

Stabilizacja – przechodzimy stopniowo z niskokalorycznej diety hCG na dietę od 800 do 1500 kilokalorii dziennie i przyjmujemy preparat z informacją leptyny, która powoduje uczucie sytości.

Kiedy stosować kurację odchudzającą hCG?

Kiedy chcesz pozbyć się nadprogramowych kilogramów w szybki, ale jednocześnie bezpieczny sposób, kiedy zależy Ci na trwałym zrzuceniu wagi bez efektu jojo i zmianie nawyków żywieniowych lub kiedy zależy Ci na naprawdę skutecznym detoksie.

Jej efektem jest znaczna redukcja tkanki tłuszczowej w stosunkowo krótkim czasie. Ponadto dieta odchudzająca ma wiele innych korzyści zdrowotnych, w tym spadek cholesterolu, obniżenie ciśnienia krwi i poziomu cukru we krwi oraz regulację metabolizmu i regulację pracy jelit. Każda osoba przystępująca do terapii otrzyma krople hCG oraz dokładną instrukcję postępowania wraz z opracowanymi przepisami kulinarnymi.

 

Dieta odchudzająca

Co jeść na kuracji odchudzającej hCG?

Dzięki stosowaniu diety odchudzającej hCG macie możliwość redukcji masy ciała nawet o 15%. By zyskać wymarzoną sylwetkę i lepsze zdrowie podczas Aktywacji należy trzymać się wytycznych, które zostały dokładnie opisane w broszurze. Spożywać 500 kcal z dozwolonych produktów i korzystać z przepisów, które otrzymają Państwo na maila. Należy wykluczyć produkty węglowodanowe i tłuszcze, spożywać natomiast dwa różne białka w ciągu dnia plus warzywa, a także owoce. Białko to przede wszystkim mięso, ryby, nabiał light, tofu light, jajka. Z mięs najlepszym wyborem będzie: chuda wołowina lub cielęcina, drób, a także ryby i owoce morza. Do tego możemy dołożyć duże ilości warzyw. I tutaj spektrum jest naprawdę szerokie: cukinia, cykoria, rzodkiewka, sałata, szparagi, szpinak, pomidory, papryka, brukselka, jarmuż, cebula, kapusty oraz kiszonki.

Do diety odchudzającej włącza się również niskokaloryczne owoce, takie jak: truskawki, borówki amerykańskie, czerwone porzeczki, jabłka, pomarańcze i owoce leśne. Można również wzbogacić posiłki grzybami. Podczas stosowania diety odchudzającej należy pić duże ilości wody, najlepiej nie mniej niż 2,5 litra dziennie. Z diety odchudzającej należy wykluczyć wszystkie produkty bogate w tłuszcz, tj. orzechy, awokado, tłuste mięsa, ryby i produkty mleczne, słodycze i produkty przetworzone, oleje, oliwy, masło i margarynę, cukier i produkty z jego zawartością, a także alkohol. Lista dozwolonych produktów znajduje się w broszurze dołączanej do pakietu diety odchudzającej.

Czy kuracja odchudzająca hCG redukuje cellulit?

Dieta odchudzająca HCG, nie dość, że pozwala na bezpieczną utratę wagi już w 3 tygodnie i zmianę nawyków żywieniowych na lata to może być również stosowana przez szczupłe osoby, które mają problem z cellulitem i chcą wymodelować sylwetkę oraz oczyścić organizm z toksyn. Jeżeli zmagasz się z wiotką skórą na brzuchu, ramionach oraz pośladkach, a cellulit, który mimo ćwiczeń nie chce zniknąć, zdecyduj się na dietę odchudzającą HCG.

Czy hCG to sposób na szybkie odchudzanie bez efektu jo-jo?

W zasadzie już wiesz wszystko na temat kuracji odchudzającej hCG. Został jednak ostatni, ale bardzo ważny temat, który spędza sen z powiek każdemu, kto zdecydował się na dietę odchudzającą. Pewnie nie raz byłaś/byłeś na diecie i zaraz po jej skończeniu dopadał Cię efekt jo-jo?Na diecie HCG nie ma tego efektu, ponieważ organizm nie jest zmuszony do odbudowania zapasowej tkanki tłuszczowej. Musisz sam ją zbudować na nowo, ale to trochę potrwa. Być może nadszedł czas, aby przetestować dietę odchudzającą HCG, ubogą w tłuszcze, nawet te w kosmetykach!

Czym jeszcze różni się kuracja odchudzająca hCG od zwykłej głodówki? Kiedy jesz, mały obszar w mózgu – podwzgórze – liczy kalorie. Kiedy przestajesz jeść, podwzgórze zauważa to i przełącza organizm w tryb „głód”. To znaczy, że zrobi wszystko, by zaoszczędzić energię. W jaki sposób? Po pierwsze, zmniejsza ilość wody w organizmie, masę mięśniową (gdyż mięśnie zużywają mnóstwo energii) i rozrzedza kości. Z drugiej strony, magazynuje tłuszcz, nie tylko jako zapasy energii na przyszłe potrzeby, ale także dlatego, że tłuszcz izoluje, chroni przed zimnem. A zatem organizm, któremu brakuje kalorii, automatycznie zredukuje masę mięśni i kości, jednocześnie utrzymując, a nawet zwiększając masę tłuszczu, proporcjonalnie do całkowitej wagi. Będziesz czuć się rozdrażniona i osłabiona. Ale problem może nadejść z chwilą, gdy zaczynasz „normalnie” jeść – znowu wszystkie kalorie będą magazynowane przede wszystkim jako tłuszcz.

Aby zbudować masę mięśniową, trzeba by intensywnie uprawiać sport, przez długi czas. Gdy pojawia się efekt jo-jo i wracasz do wagi wyjściowej (a czasami jeszcze większej), to nie jedyny problem – teraz masz bowiem mniej mięśni i więcej tłuszczu. A tłuszcz (zwłaszcza tkanka tłuszczowa trzewna) stale uwalnia przepływ kwasów tłuszczowych we krwi. To podwyższa poziom trójglicerydów krążących w organizmie i znieczula receptory insuliny. Stąd już prosta droga do „insulinooporności”, cukrzycy i chorób układu krążenia. Nie polecamy!

Kontrowersje wokół kuracji odchudzającej hCG

Terapia dr Simeonsa jest obecna na rynku już ponad 60 lat, niestety narosło wokół niej wiele kontrowersji związanych głównie z jej „głodówkową” kalorycznością oraz wykorzystaniem hormonów. W diecie odchudzającej HCG dostępnej w Polsce wykorzystywane są różne preparaty ale produkty informacyjne z zapisem pełnej biologicznie informacji firmy NABIOTECH są sprawdzone i najlepsze jakościowo. Na świecie jest wiele pozycji naukowych, w których opisuje się zdrowotne aspekty stosowania kuracji odchudzającej HCG (zmniejszenie nadciśnienia, zmniejszenie poziomu cukru, głębszy i lepszy sen, obniżenie poziomu cholesterolu, zmniejszenie zapotrzebowania na insulinę i inne leki w czasie trwania kuracji). Pamiętajmy też, że oprócz 500 kcal z pożywienia nasz organizm czerpie wtedy energię ze spalanego tłuszczu. W tej diecie liczy się bowiem nie tylko spadek wagi, ale – przede wszystkim – zdrowie! Jeżeli szukasz najlepszego wyjścia dla szybkiego odchudzania, to dieta odchudzająca hCG z preparatami firmy NABIOTECH będzie właściwym wyborem.

Kuracja odchudzająca hCG a ciąża: Bezpieczne rozwiązanie dla kobiet planujących macierzyństwo?

Dieta hCG, opracowana na podstawie 16 lat badań klinicznych opublikowanych w naukowym czasopiśmie LANCET, to innowacyjna kuracja odchudzająca, która zdobyła popularność wśród osób dbających o zdrowie i walczących z problem nadwagi lub otyłości. Jako że jest to dieta szybka, krótkotrwała i bezhormonalna, naturalnym pytaniem jest, jak wpływa na płodność kobiet oraz czy można ją stosować podczas planowania dziecka czy nawet w trakcie ciąży.

Dieta hCG jest uważana za w 100% bezpieczną dla zdrowia, a dzięki swojej formule umożliwiającej utrzymanie dostatecznej ilości energii dla organizmu pomimo przyjmowania jedynie 500 kcal dziennie, jest również zdrową alternatywą dla osób poszukujących skutecznej diety odchudzającej. Warto jednak podkreślić, że dieta hCG nie jest zalecana dla kobiet w ciąży, ze względu na restrykcyjne ograniczenia kaloryczne, które mogą wpłynąć na zdrowie matki i płodu.

W kontekście wpływu diety hCG na płodność kobiet, brak jest jednoznacznych badań naukowych wskazujących na negatywne skutki stosowania diety przez kobiety planujące macierzyństwo. Z racji tego, że dieta hCG jest bezhormonalna, można przypuszczać, że jej wpływ na płodność powinien być minimalny, jednak każdy przypadek jest indywidualny i warto skonsultować się z lekarzem przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu kuracji odchudzającej.

Jak kuracja odchudzajaca hCG wypada na tle innych popularnych diet? Czym się różni od innych metod odchudzania?

W przeciwieństwie do wielu innych diet odchudzających, które często opierają się na długotrwałym ograniczaniu kalorii, dieta hCG jest krótkotrwała. Zazwyczaj trwa od kilku do kilkunastu tygodni, co sprawia, że jest bardziej atrakcyjna dla osób, które chcą szybko zrzucić zbędne kilogramy. Ta cecha jest szczególnie istotna dla osób, które mają trudności z utrzymaniem motywacji w dłuższej perspektywie czasowej.

Dieta hCG jest również uważana za zdrową kurację odchudzającą. Opracowana na podstawie potwierdzonych badań klinicznych, zapewnia dostarczenie niezbędnej ilości energii dla organizmu, mimo ograniczonej liczby kalorii spożywanych w ciągu dnia. Dzięki temu, osoby stosujące tę dietę nie narażają się na niedobory witamin i minerałów, które mogą wystąpić podczas stosowania innych, bardziej restrykcyjnych diet.

Kolejnym wyróżnikiem diety hCG jest zastosowanie najnowocześniejszej technologii fizyki kwantowej. Choć brzmi to skomplikowanie, w praktyce oznacza to, że dieta hCG wykorzystuje zaawansowane metody badania i oceny organizmu, aby dostosować kurację do indywidualnych potrzeb pacjenta. W rezultacie, dieta hCG może być lepiej dopasowana do potrzeb konkretnej osoby, co zwiększa szanse na osiągnięcie zamierzonych efektów.

Czy kuracja odchudzająca hCG wymaga ćwiczeń fizycznych? Jakie są zalecenia dotyczące aktywności fizycznej podczas tej diety?

hCG jako kuracja odchudzająca nie wymaga intensywnych ćwiczeń fizycznych jako kluczowego elementu planu odchudzającego. Dzięki temu, dieta ta jest odpowiednia dla osób, które z różnych powodów nie mogą lub nie chcą angażować się w regularne treningi. Jednak warto pamiętać, że aktywność fizyczna jest istotnym składnikiem zdrowego stylu życia i może wspomóc proces odchudzania, poprawiając samopoczucie oraz wpływając pozytywnie na funkcjonowanie organizmu.

Podczas stosowania diety odchudzającej hCG zaleca się umiarkowaną aktywność fizyczna, która może obejmować spacery, lekkie ćwiczenia aerobowe, jogę czy pilates. Ważne jest, aby dostosować intensywność treningu do indywidualnych możliwości i potrzeb organizmu, unikając przemęczenia, które może osłabić efekty diety. Warto również konsultować się z lekarzem lub dietetykiem przed wprowadzeniem zmian w swoim planie treningowym, zwłaszcza jeśli dieta hCG jest stosowana w połączeniu z innymi kuracjami odchudzającymi lub lekami.

Należy pamiętać, że dieta hCG stanowi jedynie element procesu odchudzania i nie zastępuje zdrowego stylu życia, w którym aktywność fizyczna odgrywa kluczową rolę. Po zakończeniu diety, warto stopniowo zwiększać poziom aktywności fizycznej, aby utrzymać osiągnięte efekty. Regularne ćwiczenia, odpowiednio dobrane do indywidualnych potrzeb, pomogą nie tylko zachować szczupłą sylwetkę, ale również poprawić ogólną kondycję i zdrowie.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap