Dieta hCG

Innowacyjna technologia bioinformacyjna

Odtwórz wideo

KORZYŚCI

Efekty i opinie
naszych klientów

Korzyści z terapii odchudzającej hCG

Najczęściej zadawane pytania

Dzień z dietą hCG

Co jemy w trakcie kuracji?
Przykładowy przepis

Etapy kuracji odchudzającej

Spektakularny spadek wagi na Diecie hCG wiąże się z dużym wyrzutem toksyn z organizmu. Niezbędne jest przygotowanie jelit, nerek oraz wątroby do wzmożonej pracy. Organizm będzie się odtruwał, co spowoduje zwiększenie ilości toksyn do usunięcia.

“Wszystko w naszym środowisku radykalnie się zmienia. Nieustannie jesteśmy narażeni na niezliczone ilości toksyn znajdujących się w farmaceutykach, pożywieniu, wodzie i atmosferze. Każda z tych substancji to potencjalne poważne zagrożenie dla zdrowia.

Dieta oczyszczająca S. Faye

Ten etap to czas na spożywanie produktów tłustych, które mają dużo kalorii. Choć brzmi to paradoksalnie, należy podejść do tych dwóch dni bardzo poważnie – jeść, jeść i jeść bardzo dużo i bardzo tłusto. Chodzi o to, aby podczas kolejnych etapów Diety hCG uniknąć uczucia głodu. Dozwolone są fast foody, makarony, słodycze, alkohol, majonez a nawet chleb ze smalcem. Prawdopodobnie wszystko, o czym teraz myślimy. Jeżeli natomiast jedzenie takich produktów byłoby wyzwaniem, można jeść wysokokaloryczne lecz zdrowe produkty np. orzechy, awokado, sałatki z dużą ilością oliwy, pesto, krem nugatowy itp. 

Z doświadczenia wiemy, że duży entuzjazm związany z dwoma dniami rozpusty szybko opada,  gdyż objadanie się tłustymi potrawami bywa męczące i pod koniec dnia sięgnięcie po kolejną,  wysokokaloryczną przekąskę, graniczy z cudem. Jeżeli kolejnego dnia odczujemy wstręt i obawy, że nie uda się dostarczyć  organizmowi  3-4 tysięcy kcal, należy postawić na jakość potraw, a nie na ich ilość. Dodać do zupy masło, śmietankę, zjeść chleb ze smalcem lub jajka z dużą ilością majonezu itp.

 Etap aktywacji to CENTRALNA FAZA całej kuracji odchudzającej. Następuje ona bezpośrednio po fazie przygotowawczej, czyli regeneracji układu jelitowego i doładowania.

NAJWAŻNIEJSZE  ZASADY AKTYWACJI

500 kcal dziennie

ABSOLUTNY ZAKAZ SPOŻYWANIA TŁUSZCZÓW

ABSOLUTNY ZAKAZ SPOŻYWANIA CUKRU

ABSOLUTNY ZAKAZ SPOŻYWANIA ALKOHOLU

ODSTAWIENIE  BŁONNIKA OCZYSZCZAJĄCEGO

DAWKOWANIE KROPLI HCG AKTYWATOR ( 3 x 12 kropli  – 36 kropli na dobę)

ZALECANA SUPLEMENTACJA

Etap stabilizacji to OSTATNI ETAP terapii odchudzającej. Musi trwać minimum 21 dni. Jest to NAJWAŻNIEJSZY ETAP DIETY, poprawnie przeprowadzony pozwala “zgubić” kolejne kilogramy. 

DAWKOWANIE KROPLI hCG STABILIZATOR 3 x 12 kropli czyli 36 kropli na dobę.

WAŻNE!

Celem tych 21 dni jest wytworzenie  nowych ścieżek metabolicznych. Należy codziennie kontrolować swoją wagę!

ZALECANA SUPLEMENTACJA