Najczęściej zadawane pytania:

Jest to jedyna niskokaloryczna dieta, która posiada „włącznik” wybiórczego spalania tłuszczu. Tym włącznikiem jest właśnie informacja gonadotropiny kosmówkowej – uruchamiająca w organizmie procesy spalania tłuszczu w celu zabezpieczenia organizmu w niezbędną ilość energii. W oryginale hormon ten pojawia się u kobiet w ciąży mając ten sam cel do osiągnięcia bez względu na to  jak źle odżywia się kobieta będąca w stanie błogosławionym. Mechanizm ten chroni zarówno kobietę jak i płód już od pierwszego dnia ( matka nie wie wówczas o swojej ciąży a procesy rozwoju płodu muszą być zabezpieczone). Przeniesienie tego mechanizmu na inną sytuację, w której celowo ograniczamy ilość dostarczanych posiłków do 500 kcal  jednocześnie z zewnątrz wprowadzając informację powodującą konieczność zabezpieczenia organizmu w niezbędną ilość energii uruchamia jej dostarczanie ze spalonego tłuszczu. Co najważniejsze organizm nie narusza jakichkolwiek innych tkanek  w tym mięśniowej i kostnej. 

Jest to jedyna dieta, po której nie ma tego efektu ponieważ organizm nie ma potrzeby odbudowania spalonego zapasowego tłuszczu. W przeciwieństwie do WSZYSTKICH innych niskokalorycznych diet, w których już od ich zakończenia trzeba odbudować zrujnowane mięśnie, kości  a przede wszystkim odpowiednio nawodnić  tkanki.
Musimy pamiętać  jednak o tym, że jak nie zmienimy  swoich złych nawyków żywieniowych ( jakaś przyczyna przybierania wagi musiała być) to oczywiście jesteśmy w stanie od nowa wyhodować sobie kolejne kilogramy do zrzucenia.    Jeżeli nie szkoda Państwu pieniędzy na kolejne pakiety odchudzające to proszę się nie ograniczać i jeść do woli – nasze namiary już macie i z miłą chęcią sprzedamy Państwu kolejne najskuteczniejsze pakiety odchudzające. 

Oferowane przez nas Bioinformacyjne krople hCG- 100% hormon free działają na podwzgórze – rozpoczynając spalanie tłuszczu.  Jest to jedyna możliwość wybiórczego spalania tłuszczu nieosiągalna dla żadnej innej diety na Świecie.  Spalany jest najtrudniejszy rodzaj tłuszczu ( uda, brzuch, ramiona, kark, biodra) nie naruszając przy tym  masy mięśniowej i kostnej. Dzięki kroplom zabezpieczamy organizm w niezbędną ilość energii. Uzyskujemy to poprzez wpływ informacji zawartych w kroplach na podwzgórze.

“Podczas Etapu Aktywacji organizm przekształca zbędne rezerwy tłuszczu w energię. Tym samym dziennie ” topnieje” ok od 1500-3000 kcal własnego tłuszczu ( wtedy chuniemy). W raz z 500 kcal diety ta ilość energii jest wystarczająca, aby (po pewnej fazie przestawienia się ) nie pojawiło się uczucie głodu. Do tego hCG działa przeciwko pojawieniu się głodu.”  Cytat Anne Hild “Dieta HCG. Tajemnica pięknych i bogatych”