Peeling

Preparat regeneracyjno- zasadowy LHOTSE nadaje się również do peelingu. Po zabiegu poczujecie Państwo cudowną gładkość skóry oraz przyjemne nawilżenie, ponieważ pielęgnacja zasadową solą stymuluje samo natłuszczanie się skóry. Dlatego z czasem zbędne staje się korzystanie z kosmetyków nawilżających. Peeling z zasadową solą pobudza gruczoły potowe i łojowe do wydzielania sebum. Preparat regeneracyjny można wykorzystać także do peelingu stóp. Należy przygotować dwa naczynia, jedno z LHOTSE, drugie z oliwą z oliwek. Najpierw trzeba nanieść odrobinę oliwy z oliwek na jedną stopę i łagodnie ją wymasować. Potem wziąć trochę preparatu regeneracyjnego i masować energiczniej stopę z naciskiem w kierunku palców. Później zabieg przeprowadzić na drugiej stopie. Dzięki temu usunięty zostaje zrogowaciały naskórek.
Jeśli ze względu na działanie promieni słonecznych mają Państwo podrażnioną lub bardzo suchą skórę, pomoże delikatny peeling z preparatem regeneracyjnym. Należy nawilżyć twarz wodą, a następnie wmasować odrobinę preparatu regeneracyjno – zasadowego LHOTSE . Masaż twarzy wykonuje się delikatnie opuszkami palców. Sól zasadowa uwolni skórę od obumarłych komórek. Alkaliczność natomiast sprawi, że skóra przyjemnie sama się natłuści. Jako zabieg po peelingu zalecana jest zasadowa maska flizelinowa.
Przy problemach trądzikowych należy unikać bezpośredniego wykorzystania soli na twarzy i stosować kąpiele stóp, by usuwanie zanieczyszczeń mogło odbywać się pośrednio przez stopy.

Wszystkie produkty znajdziesz w naszym sklepie internetowym

Zapraszamy do sklepu