Dieta hCG

Multibee – antybiotyk XXI wieku

Multibee – antybiotyk XXI wieku

ETAP I - 3 DO 5 DNI

REGENERACJA UKŁADU JELITOWEGO

Spektakularny spadek wagi na Diecie hCG wiąże się z dużym wyrzutem toksyn z organizmu. Niezbędne jest przygotowanie jelit, nerek oraz wątroby do wzmożonej pracy. Organizm będzie się odtruwał, co spowoduje zwiększenie ilości toksyn do usunięcia.

„Wszystko w naszym środowisku radykalnie się zmienia. Nieustannie jesteśmy narażeni na niezliczone ilości toksyn znajdujących się w farmaceutykach, pożywieniu, wodzie i atmosferze. Każda z tych substancji to potencjalne poważne zagrożenie dla zdrowia.

Dieta oczyszczająca S. Faye

ETAP II - 2 DNI

DOŁADOWANIE KRÓLEWSKA UCZTA- 2 DNI

Ten etap to czas na spożywanie produktów tłustych, które mają dużo kalorii. Choć brzmi to paradoksalnie, należy podejść do tych dwóch dni bardzo poważnie – jeść, jeść i jeść bardzo dużo i bardzo tłusto. Chodzi o to, aby podczas kolejnych etapów Diety hCG uniknąć uczucia głodu. Dozwolone są fast foody, makarony, słodycze, alkohol, majonez a nawet chleb ze smalcem. Prawdopodobnie wszystko, o czym teraz myślimy. Jeżeli natomiast jedzenie takich produktów byłoby wyzwaniem, można jeść wysokokaloryczne lecz zdrowe produkty np. orzechy, awokado, sałatki z dużą ilością oliwy, pesto, krem nugatowy itp. 

Z doświadczenia wiemy, że duży entuzjazm związany z dwoma dniami rozpusty szybko opada,  gdyż objadanie się tłustymi potrawami bywa męczące i pod koniec dnia sięgnięcie po kolejną,  wysokokaloryczną przekąskę, graniczy z cudem. Jeżeli kolejnego dnia odczujemy wstręt i obawy, że nie uda się dostarczyć  organizmowi  3-4 tysięcy kcal, należy postawić na jakość potraw, a nie na ich ilość. Dodać do zupy masło, śmietankę, zjeść chleb ze smalcem lub jajka z dużą ilością majonezu itp.

ETAP III - 21 DNI

AKTYWACJA- 21 DNI SPADEK MASY CIAŁA

Etap aktywacji to CENTRALNA FAZA całej kuracji odchudzającej. Następuje ona bezpośrednio po fazie przygotowawczej, czyli regeneracji układu jelitowego i doładowania.

NAJWAŻNIEJSZE  ZASADY AKTYWACJI

500 kcal dziennie

ABSOLUTNY ZAKAZ SPOŻYWANIA TŁUSZCZÓW

ABSOLUTNY ZAKAZ SPOŻYWANIA CUKRU

ABSOLUTNY ZAKAZ SPOŻYWANIA ALKOHOLU

ODSTAWIENIE  BŁONNIKA OCZYSZCZAJĄCEGO

DAWKOWANIE KROPLI HCG AKTYWATOR ( 3 x 12 kropli  – 36 kropli na dobę)

ZALECANA SUPLEMENTACJA

ETAP IV - 21 DNI

DOŁADOWANIE KRÓLEWSKA UCZTA- 2 DNI

Etap stabilizacji to OSTATNI ETAP terapii odchudzającej. Musi trwać minimum 21 dni. Jest to NAJWAŻNIEJSZY ETAP DIETY, poprawnie przeprowadzony pozwala „zgubić” kolejne kilogramy. 

DAWKOWANIE KROPLI hCG STABILIZATOR 3 x 12 kropli czyli 36 kropli na dobę.

WAŻNE!

Celem tych 21 dni jest wytworzenie  nowych ścieżek metabolicznych. Należy codziennie kontrolować swoją wagę!

ZALECANA SUPLEMENTACJA