Dieta hCG

LHOTSE preparat regenerująco - alkaliczny z turmalinem

Preparat regeneracyjno – alkaliczny LHOTSE, w odróżnieniu od innych soli zasadowych jest produkowany na bazie soli himalajskiej, a nie soli morskiej. Jest ona dużo bogatsza w naturalne mikroelementy (ma ich ponad 80), a więc ma lepsze działanie na nasze zdrowie. Ponadto w składzie preparatu znajduje się turmalin, wykorzystywany w innych produktach służących do detoksu organizmu. Jest to najskuteczniejszy minerał stosowany do usuwania toksyn.

Preparat regeneracyjny LHOTSE wpływa bardzo korzystnie na całe ciało. Ujędrnia, wygładza, łagodzi podrażnienia i powoduje, że cała skóra staje się aksamitna. Ponadto w sposób łagodny nawadnia skórę, co jest bardzo ważne w sytuacji kiedy nie możemy korzystać z żadnych kremów (zalecane podczas kuracji diety hcg)

SPOSOBY WYKORZYSTANIA PREPARATU LHOTSE

Preparat LHOTSE  wykorzystujemy do kąpieli w wannie, do kąpieli stóp oraz do okładów zasadowych, masażu i pilingu. Ta mieszanka soli himalajskiej i związków alkalicznych z dodatkiem turmalinu nie wysusza skóry, więc kąpiele i okłady można stosować przez wiele godzin.  LHOTSE jest najlepszym środkiem nawilżania i regeneracji skóry podczas stosowania diety HCG 500, podczas której nie można stosować żadnych kremów.

Preparat regeneracyjno – alkaliczny LHOTSE w prosty sposób imituje funkcje wόd płodowych, które utrzymywały nas zdrowymi przez dziewięć miesięcy rozwoju w łonie matki. Zasadowa wartość pH tych płynów (wartość 8,5 PH) przyczyniała się do naszej ochrony. Stosowanie preparatu regeneracyjnego do kąpieli powoduje samo natłuszczanie się skóry. Kwasy i związki toksyczne, rozpuszczalne w wodzie, zostają wydalane przez gruczoły potowe,  natomiast kwasy i substancje toksyczne, które są rozpuszczalne w tłuszczu, są wydalane przez gruczoły łojowe. Zasadowa pielęgnacja ciała przyczynia się do odkwaszenia i oczyszczenia naszego organizmu z toksyn. Odtruwa ona również organizm, przez co uspokaja nasz umysł.

Ponieważ wartość PH ma tak duże znaczenie, nasze preparaty wyposażamy w papierki lakmusowe, dzięki którym precyzyjnie można przygotować wartość PH podczas kąpieli.

Preparat regeneracyjno – alkaliczny LHOTSE zapobiega również rozprzestrzenianiu się grzybów. Grzyby żyją w środowisku o wartości pH między pH 3,5 a pH 5,5. Zasadowa pielęgnacja ciała o wartości pH 8,5 jest kilka razy bardziej zasadowa, niż środowisko życia grzybów. W takim środowisku grzyb traci podstawę życia, tym samym znika w krótkim czasie.

Kąpiel całego ciała w wannie

Zasadowo – mineralna kąpiel całego ciała to rozkosz dla zmysłów. Do kąpieli całego ciała potrzebujecie Państwo od 2 do 4 łyżek stołowych zasadowej soli.
( czytaj więcej )

Inhalacje zasadowe

Inhalacje zasadowe są wspaniałym i skutecznym sposobem oczyszczania wewnętrznego dróg oddechowych, czy zatok.
( czytaj więcej )

Okłady zasadowe

W przeszłości znanym sposobem na walkę z różnymi dolegliwościami były okłady. Wykonywano je powszechnie z ziół. Z chemicznego punktu widzenia były one zasadowe/alkaiczne.
( czytaj więcej )

Peeling

Po zabiegu poczujecie Państwo cudowną gładkość skóry oraz przyjemne nawilżenie, ponieważ pielęgnacja zasadową solą stymuluje samo natłuszczanie się skóry.
( czytaj więcej )

Kąpiel stóp

Pozwólcie swoim stopom na dobroczynny relaks w zasadowo – mineralnej kąpieli. Stopy pełnią w naszym organizmie funkcję "trzeciej nerki". Z obserwacji wynika, że uda są organem magazynującym, co najlepiej widać na przykładzie cellulitu, natomiast łydki i stopy, są organami wydalniczymi. Przez stopy można więc wydalać substancje szkodliwe.
( czytaj więcej)

Share via
Copy link
Powered by Social Snap