Kąpiel stóp

Pozwólcie swoim stopom na dobroczynny relaks w zasadowo – mineralnej kąpieli.
Stopy pełnią w naszym organizmie funkcję “trzeciej nerki”. Z obserwacji nóg wynika, że uda są organem magazynującym, co najlepiej widać na przykładzie cellulitu, natomiast łydki i stopy są organami wydalniczymi. Przez stopy można więc wydalać substancje szkodliwe.

Aby czerpać optymalne korzyści z kąpieli stóp, powinno się ją stosować 2 do 3 razy w tygodniu, najlepiej wieczorem, przed snem. Zawarte w soli minerały i kamienie szlachetne wpływają pozytywnie na nasze samopoczucie, co ułatwia zasypianie.

Co jest potrzebne:
Łyżka stołowa preparatu regeneracyjnego LHOTSE , woda o temperaturze ciała, miednica lub wanienka, w której można zanurzyć stopy.
W zależności od upodobań temperatura wody może być nieco wyższa. Jednak w przypadku problemów z żylakami czy otwartego owrzodzenia, temperatura powinna wynosić ok. 25 ° – 33 ° C.
Zalecany czas kąpieli to 15 – 30 minut do ok. godziny. Dla podniesienia efektywności wydalania kwasów i substancji szkodliwych należy podczas kąpieli masować stopy. W tym celu zalecana jest szczotka do ciała. Ważne jest, by szczotkować w kierunku wydalania, tj. w stronę palców stóp. Przy żylakach należy ostrożnie przeprowadzać szczotkowanie

Wszystkie produkty znajdziesz w naszym sklepie internetowym

Zapraszamy do sklepu