Inhalacje zasadowe

Inhalacje zasadowe są wspaniałym i skutecznym sposobem oczyszczania wewnętrznego dróg oddechowych i zatok. Do inhalacji zasadowej potrzebny jest domowy inhalator możliwy do zakupienia w aptece, miska z tworzywa sztucznego lub blaszana, do tego wrząca woda i czubata łyżeczka preparatu alkalicznego. Przyrząd można stosować w miarę potrzeb podczas przerw w miejscu pracy, inhalacje z wykorzystaniem miski – w domu. Blaszaną miskę, należy ogrzać przed inhalacją, by wrząca woda, którą do niej wlewamy, nie ostygła zbyt szybko. Do wody dodać sól w proporcji: czubata łyżeczka soli alkalicznej na dwa do trzech litrów wody. Należy dobrze zamieszać roztwór, by sól się całkowicie rozpuściła.

Na około 300 ml wrzącej wody w dolnej części inhalatora wystarczy szczypta preparatu alkalicznego. Inhalację przeprowadza się każdorazowo przez dwie do trzech minut.

Jeśli do inhalacji stosuje się miskę, należy na głowę i kark nałożyć duży ręcznik, by zwiększyć intensywność inhalacji. Przy wrażliwych błonach śluzowych można zrezygnować z ręcznika.

Do wody i preparatu regeneracyjno – alkalicznego nie potrzebujemy już żadnych dodatków. Zasadowość parującego roztworu, jak magnes wyciąga poprzez błony śluzowe kwasy i toksyny z organizmu.

Wszystkie produkty znajdziesz w naszym sklepie internetowym

Zapraszamy do sklepu internetowego