Dieta hCG

Wbrew powszechnie panującej opinii na temat kropli hCG i w przeciwieństwie do konkurencyjnych marek, nasz produkt nie posiada hormonu, a bioinformację gonadotropiny kosmówkowej.

Niech nie matwi Cię niewielka ilość spożywanych kalorii – dzięki sugerowanej bogatej suplementacji organizm jest stale zaopatrywany w niezbędne do funkcjonowania witaminy i minerały.

Koszt diety początkowo wydaje się wysoki, jednak suma wydatków na preparaty, suplementy i ŻYWIENIE jest porównywalna do normalnych kosztów utrzymania, z uwagi na niskie spożycie kalorii.

 Zadbaliśmy o to, abyś nie musiała  pamiętać co i kiedy należy stosować. Projektując opakowania naszych produktów mieliśmy na uwadze, że zależy Ci na czasie, więc suplementy są czytelnie oznaczone i podzielone na dwie fazy – aktywacji i stabilizacji. Dzięki kolorowym etykietom już na pierwszy rzut oka będziesz wiedzieć po które pudełeczko sięgnąć.

Dodatkowo, do każdego zamówienia dodajemy przejrzysty, obrazkowy przewodnik w którym znajdziesz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Jeżeli jednak dalej będziesz mieć jakieś wątpliwości – śmiało, skontaktuj się z nami, a my chętnie Ci pomożemy. 

Bazując na wieloletnich badaniach oraz doświadczeniach naszych klientów, z czystym sumieniem możemy zagwarantować Ci, że stosując się do wszystkich wskazówek efekty stosowania diety będą zdumiewające.

Poprzez dietę HCG organizm w sposób ukierunkowany sięga do tych uporczywych i odpornych na diety zapasów tłuszczu, pokrywając tym samym swoje dzienne zapotrzebowanie na kalorię.u

 Podwójny 21-o dniowy „reset” przysadki mózgowej i zmiana sposobu odżywiania.

  Pomimo dostarczania w pokarmie 500 kcal energię mamy ze spalanego dodatkowo tłuszczu, a dzięki bogatej suplementacji, organizm otrzymuje wszystkie niezbędne do życia witaminy i minerały.

Doprowadza do prawidłowych kształtów.

 Przywraca młodzieńczy wygląd – odmładza 10 lat  

Po zakończeniu diety zmieniają się przyzwyczajenia i wdrażamy zdrowe nawyki żywieniowe.   

Share via
Copy link
Powered by Social Snap